Veloteek rattapood nüüd ka Peetri Keskuses

Novembri lõpus avas Rae vallas, Peetris uksed rattapood Veloteek, mille peremeheks on profirattur Tanel Kangert. Peetri Keskuses asuv pood on Kangerti teine rattapood. Kolm ja pool aastat tagasi avati esimene Veloteek Pärnus.

Kangerti sõnul valiti Peetri alevik poe teiseks asukohaks selle aktiivse elanikkonna, hea infrastruktuuri ja Tallinna läheduse tõttu: „Peetri paistab silma noore ja aktiivse elanikkonnaga. Infrastruktuur on hea ja liikumisvõimaluste rohkus tagab aktiivsetele kohalikele hea elukvaliteedi. Meile meeldib Tallinna lähedus, mis samas ei kohusta meid otseselt linnamüras olema. Peetri on suurepärane koht alustamaks harrastajana treeningut, kuna paljud Tallinna kesklinna poolt tulijad valivad suure maantee asemelt väiksema, mis Peetrit läbib.“

Peetri Veloteek on Kangerti kinnitusel kogukonna rattapood, kus pakutakse kõikidele kvaliteetset rattahoolduse ja -mehhaaniku teenust. „Peetri poe peamehhaanikuks on Valdur Raak, kellel on pikaaegne kogemus nii elustiili- kui ka tippklassi jalgrataste hoolduses. Pole vahet, kas hooldust nõuab laste-, linna- või sportlase jalgratas, tööriistad ja teenus on sama kvaliteediga,“ kinnitas Kangert.

Poe rattavalikus on hetkel aga peamiselt tõsisematele sportlastele suunatud tippbrändid. „Koroonapandeemia on rattamaailmas tekitanud huvitava olukorra – nõudlus jalgrataste järele on kasvanud nii suureks, et tootjad ei jõua järele. Seetõttu on meil hetkel poes peamiselt meie põhilise tarnija BMC tippklassi rattad. Laiemat rattavalikut ootame hiljemalt kevadeks,“ selgitas Kangert.

Veloteegi poe valikus on Eestis ainsana Šveitsi tootja BMC rattad ja Suplest rattakingad. Samuti POC kiivreid ja päikeseprille ning Lamachine.cc elustiilikaupa. Pood on avatud Peetri Keskuses esmaspäevast reedeni kell 11-19 ning laupäeval kell 11-17. „Pühapäevad on rattasõiduks,“ ütleb Kangert.

Veloteek Peetri kontakti leiad siit: www.veloteek.ee/kontakt/