ÜLDTINGIMUSED

Käesolevad tingimused kehtivad Veloteek OÜ veebipoe www.veloteek.ee klientide (edaspidi ”Klient”) ja Veloteek OÜ (edaspidi ”Müüja”) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad www.veloteek.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

LEPINGU JÕUSTUMINE

Müügileping jõustub hetkest kui tellimuse kogusumma on laekunud Veloteek OÜ arveldusarvele. Müüja ei pea oma nõustumisest tellimusega Kliendile eraldi teatama. Ostu sooritamise ning makse tasumisega kinnitab Klient, et on tutvunud tellimistingimustega.

HINNAD JA TASUMINE

www.veloteek.ee e-poes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
Tellimuse eest saab tasuda tellimuse all olevate pangalinkide kaudu või ülekandega Veloteek OÜ arveldusarvele.

TASUMINE JÄRELMAKSUGA

ESTO järelmaksuga tellimuste edukas sooritamine on sama kiire ja mugav nagu pangalingiga maksmine. Kinnita tellimus ja personaalsete tingimuste nägemiseks ning ostu edukaks sooritamiseks digiallkirjasta järelmaksuleping ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-ID abil.

ESTO 3-osaline makseviis võimaldab tasuda kolme kuu jooksul, kolme võrdse maksena, ilma ühegi lisakuluta. Igakuine kuumakse kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks. Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Alati on võimalus tasuda ennetähtaegselt ilma ühegi kuluta. Makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.

LHV Järelmaks

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/järelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt.

KUIDAS TOIMIDA

Valige tootekataloogist või otsingu abil vajalik toode ning sobivuse korral lisage soovitud toode ostukorvi.

Ostukorvis näete oma valitud tooteid. Kontrollige tellimus, täitke nõutud väljad oma andmetega ning vajutage nupukesele ”telli”

Teile saadetakse e-mailiga tellimuse kinnitus. Maksetähtaeg on 3 päeva ja kui selle aja jooksul laekumist ei toimu, tellimus tühistatakse.

Maksa pangas: Klikkige Maksekeskuse ikoonil ja valige sobiv pank ja sooritage makse – vajutage kindlasti nupukest ”tagasi kaupmehe juurde”

NB! Müüja asub tellimust täitma pärast makse laekumist Veloteek OÜ arveldusarvele.

KAUBA KOHALETOIMETAMISE KULUD JA TÄHTAJAD

Tellimuse transport üle Eesti on TASUTA kui ostusumma ületab 49 eurot.
* Tasuta saatmine üle 49 € tellimuste puhul ei kehti ülemõõduliste saadetiste puhul (jalgrattad, suusad jms.)

Eesti piires toimetame saadetisi Omniva ja DPD kulleri vahendusel.
Eesti-sisene tarneaeg on üldjuhul 1-3 tööpäeva.

Kaubale võib ka ise järgi tulla. Meie Pärnu jaepood asub aadressil Suur-Jõekalda 8, 80040, Pärnu
Oleme avatud E-R 10-18 ja L 10-16 (Riiklikel pühadel suletud!).

Telefon: + 372 5386 7861

E-post: parnu@veloteek.ee

Kui olete kauba kättesaamise kohaks märkinud Peetri Veloteek, palume tulla Küti tee 4, Peetri, 73512, “Peetri Keskus”
Oleme avatud E-R 10-19 ja L 10-15 (Riiklikel pühadel suletud)

Telefon: +372 5884 0829
E-post: peetri@veloteek.ee

Kui tellimuse kogumaksumus jääb alla 49€, lisandub kauba hinnale kohaletoimetamise tasu vastavalt teie poolt valitud transpordile
– Omniva pakiautomaat – 3,79 €
– Kullerteenus – 14 €
– Tulen ise järgi – TASUTA

Kõik tellimused täidetakse pärast makse laekumist, paari tööpäeva või hiljemalt nädala jooksul.

NB! Kauba kohaletoimetamise info kehtib tellimustele Eesti Vabariigi piires.

Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud või tellimisel, teavitame Ostjat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.

KAUPADE TAGASTAMINE

www.veloteek.ee veebipoest ostetud kaubale kehtib teile alates kauba kättesaamisest 14-päevane tagastamisõigus.

Tagastamisõigus on loodud garanteerimaks seda, et saadetud kaup vastaks tellitule.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja originaalpakendis.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada meile avaldus e-posti aadressil info@veloteek.ee 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest, kus tuleb märkida tellimuse number ja kuupäev.

Kauba tagastamine toimub kliendi kulul.

– Kauba tagastamisel tuleb ostetud toode/tooted tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

– Raha tagastatud toodete eest hüvitatakse teile viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS

Kaupadele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg vastavalt Eesi Vabariigi seadustele koos tellimuse kinnitus (saadetakse automaatselt Teie e-mailile) ja makset tõendava dokumendiga. Pretensioonide esitamise tähtaeg ei kehti kaupadele, mille puudused tulenevad kauba väärast kasutamisest või normaalsest kulumisest.
Kaebuste ning pretensioonide korral palume saata vastavasisuline e-mail. Kaebused vaadatakse läbi esimesel võimalusel kuid mitte hiljem kui 7 tööpäeva jooksul.

Vastavalt VÕS § 218 lg 2 on Kliendil õigus pretensiooni esitada kahe aasta jooksul alates kauba kättesaamisest. Sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas toote ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja. Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, võib Klient nõuda toote parandamist ning parandamise võimatuse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist või raha tagastamist.

Müüja ei vastuta:

– Kliendi süül või hoolimatusel toote kahjustamise eest;

– Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel;

– Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

MÜÜJA ÕIGUSED

Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul makstakse Ostjale raha tagasi. Soovi korral on võimalik kaup asendada mõne muu tootega või oodata uue kauba saabumist.
Toodete juures olevad tootepildid võivad olla illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikust tootest. Küsimuste korral palun kontakteeruge meie klienditeenindusega telefonil 5386 7861 või e-maili aadressil info@veloteek.ee
Hinnad, tekstid ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamata.

VÄÄRAMATU JÕUD

Veloteek OÜ ei vastuta Teile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida Veloteek OÜ ei saanud mõjutada või ette näha.

MUUD TINGIMUSED

Veloteek OÜ kasutab Kliendi poolt antud isikuandmeid ainult Kliendi ostutellimuse täitmiseks. Veloteek OÜ ei avalda ostude käigus teatavaks saanud informatsiooni kolmandatele osapooltele, v.a. koostööpartneritele tellimuse kohaletoimetamiseks ja seadusega ettenähtud juhtudel.