fbpx
  • "Kõik Sinu pere rattavajadused ühest kohast"

Poest

Veloteek sündis  asutajate Taneli ja Ahto unistustes 2014 aasta lõpus. Olles kirglikud jalgratturid ei tahtnud me alustada oma äriga kiirustades, ning otsustasime Veloteegi poe avada külalistele alles siis, kui olime kindlad, et meie kaup ja teenused vastavad kõrgeimale standardile, mida olime aastate jooksul võidu sõites ja reisides Eroopa parimates rattakauplustes näinud. 2017 aasta aprillis julgesime uksed avada, olime üles seadnud täiusliku töökoja, kust ei puudu aastaringi teostatav rattapesu spetsiaalses soojas ruumis ning suruõhu kuivatus rattaspordi profimeeskondade eeskujul. Kohtleme kõigi oma klientide rattaid nii nagu oleksid need meie enda omad – kasutame vaid parimaid tööriistu ja remondivahendeid.

Veloteek ei ole spordipood – oleme jalgrattaäri kõige klassikalisemas mõttes.

Müüme rattaid ja varuosi, ehitame projektirattaid, remondime vana ja uut, nõustame ja õpime ning areneme igapäevase tegevuse käigus ka ise. Usume, et jalgratta valimine ei saa olla lihtne ülesanne, sest erinevaid rattatüüpe, brände, värve, suurusi, materjale ja hinnaklasse jagub tohutult. Pealtnäha lihtsa 3-käigulise ratta ostminegi võib pea sassi ajada. Kas lähtuda hinnast? Miks peaks eelistama alumiiniumraami? Kas 200.- ja 500.- eurot maksval rattal on vahe, kui nad eemalt vaadates paistavad ometigi sarnased välja? Kas kallim ja tuntum bränd on oma hinda väärt?

Neile küsimustele leiame üheskoos vastused. Kuulame klientide soove, suhteleme nendega otse, anname oma kõige ausamad ja paremad soovitused, ning hoolitseme selle eest, et Sinu sõidud jalgrattal pakuksid rõõmu. Murede korral on sul alati koht, kuhu oma rattaga pöörduda. Veloteek ei tegele ainult internetimüügiga – meie eesmärk on olla sinu reaalne kodupood, kuhu saaksid kõigi oma küsimustega pöörduda ka päriselt. Veloteegist ostetud garantiialuse kaubaga tegelemine jäta samuti meie hooleks.

2020 sügisel sai oluliseks verstapostiks teise kaupluse avamine pealinna külje all Peetris. Peetri Keskuse Veloteek avas uksed 28.11.2020. Esimeset päevast alates oleme teinud tööd, et pakkuda parimat teenindust pealinna klientidele ja vähehaaval jõuda ka kohaliku elanikuni, kelle peamine eesmärk on rattasõidust rõõmu tunda ja terve pere jalgrattaga sõitma saada.

Brändid

preloader