| Raam | Alu X6 Ultralite X-Road Race , Road Advanced Geometry, Smooth Welding, Disc Brake Flat mount, BB BSA 68mm, Integrated Cable Routing, Full Carbon front fork; mudguadrs ready |
| Kahvel | XR Carbon Fork |
| Jooksud | SHIMANO HB-RS470, 28H, CL, 12x100mm, THRU Type AXLE RIM FRONT DT Swiss R500, Disc, 28H, Tubeless Ready |
| Kummid | Schwalbe One Performance, RaceGuard, 30-622, ADDIX |
| Tagumine käiguvahetaja | SHIMANO 105 |
| Esimene käiguvahetaja | SHIMANO 105 |
| Käiguvahetaja lingid | SHIMANO 105 |
| Vändad | SHIMANO 105 FC-R7100, Hollowtech II |
| Keskjooks | SHIMANO BB-RS500PB, PressFit, shell 41x86.5mm |
| Kassett | SHIMANO 105 CS-R7101, 12 speed, 11-34T |
| Kett | SHIMANO DEORE CN-M6100 |
| Pidurid | SHIMANO 105 R7120, hydraulic disc brake |
| Juhtraud | ONE Alloy, X-Race Aero, 31.8mm, Reach 70mm, Drop 127mm, Flare 2°, Backsweep 6° |
| Lenksupikendus | ONE Race ICR, Alloy, 31,8mm, -7° |
| Sadul | Selle Royal SRX, 148mm |
| Sadulapost | ONE Race, Alloy, 27.2mm |
Superior XR 6.5 GF
2,149.00 € Algne hind oli: 2,149.00 €.1,690.00 €Current price is: 1,690.00 €.
Superior XR 6.5 GF on rafineeritud Gran Fondo maanteeratas, mis on loodud kiireks ja pikamaasõiduks, rõhuasetusega mugavusel, stabiilsusel ja efektiivsusel. Selle kerge XR alumiiniumraam ja täiustatud maanteegeomeetria pakuvad enesekindlat sõitu suurtel kiirustel, säilitades samal ajal pingevaba asendi pikkadeks tundideks sadulas. Täiskarbonist esihark, kaasaegne Shimano 105 12-käiguline jõuülekanne ja hoolikalt valitud komponendid muudavad XR 6.5 GF suurepäraseks valikuks nõudlikele sõitjatele, kes otsivad sujuvat sooritusvõimet ja pikaajalist mugavust maanteel.
Veloteek Pärnu
Suur-Jõekalda 8, Pärnu | E-R 10-18 L 10-15 P suletud | +372 5386 7861 | info@veloteek.ee
Veloteek Tallinn, Telliskivi Loomelinnak
Telliskivi 60a/5 | E-R 10-19 L 10-15 P suletud | +372 5884 0829 | tallinn@veloteek.ee















