| Raam | BF-FB-08, Carbon RR Mid Modulus, Road Advanced Geometry, Disc Brake Flat Mount, BSA 68, SH dropout, Thru Axle 142x12 mm, Inner cable routing, Di2 compatible. |
| Kahvel | RR Mid Modulus Carbon Fork, Rake 50mm |
| Jooksud | SHIMANO HB-RS470, 28H, CL, 12x100mm, THRU Type AXLE RIM FRONT DT Swiss R500, Disc, 28H, Tubeless Ready |
| Kummid | Schwalbe One Performance, RaceGuard, 28-622, ADDIX |
| Tagumine käiguvahetaja | SHIMANO 105 |
| Esimene käiguvahetaja | SHIMANO 105 |
| Käiguvahetaja lingid | SHIMANO 105 |
| Vändad | SHIMANO 105 Hollowtech |
| Keskjooks | SHIMANO BB-RS501, BSA, shell 68mm |
| Kassett | SHIMANO 105 CS-R7101, 12 speed, 11-34T |
| Kett | SHIMANO DEORE CN-M6100 |
| Pidurid | SHIMANO 105 R7120, hydraulic disc brake |
| Juhtraud | ONE Carbon Integrated Cockpit ICR |
| Lenksupikendus | ONE Carbon Integrated Cockpit ICR |
| Sadul | Selle Royal SRX, 148mm |
| Sadulapost | ONE Carbon, Offset 13mm |
Superior RR 9.4
2,699.00 € Algne hind oli: 2,699.00 €.2,290.00 €Current price is: 2,290.00 €.
Superior RR 9.4 on varustatud keskmise mooduliga süsinikraamiga, mis pakub ideaalset tasakaalu jäikuse ja väikese kaalu vahel, olles loodud maksimaalse kiiruse ja efektiivsuse saavutamiseks. Shimano 105 2×12 jõuülekanne tagab usaldusväärse jõudluse ja mitmekülgse maanteeratta komplekti, mis pakub suurepärast võimsust. DT Swiss R500 rattad oma väikese kaalu ja suure vastupidavusega pakuvad suurepärast maanteesooritust, samas kui Shimano 105 hüdraulilised pidurid pakuvad täpset pidurdust ja suurt efektiivsust isegi keerulistes tingimustes.
Veloteek Pärnu
Suur-Jõekalda 8, Pärnu | E-R 10-18 L 10-15 P suletud | +372 5386 7861 | info@veloteek.ee
Veloteek Tallinn, Telliskivi Loomelinnak
Telliskivi 60a/5 | E-R 10-19 L 10-15 P suletud | +372 5884 0829 | tallinn@veloteek.ee















