| Raam | Alu X6 Ultralite X-Road Race , Road Advanced Geometry, Smooth Welding, Disc Brake Flat mount, BB BSA 68mm, Integrated Cable Routing, Full Carbon front fork; mudguadrs ready |
| Kahvel | XR Carbon Fork |
| Jooksud | SHIMANO HB-RS470, 28H, CL, 12x100mm, THRU Type AXLE RIM FRONT STARS J21DC, Disc, 28H |
| Kummid | Schwalbe One Performance, RaceGuard, 30-622, ADDIX |
| Tagumine käiguvahetaja | SHIMANO TIAGRA RD-R4000, Shadow Design |
| Esimene käiguvahetaja | SHIMANO TIAGRA FD-R4000, Down Swing, Down Pull, Brazed-On Type |
| Käiguvahetaja lingid | SHIMANO TIAGRA R4020, 11-speed |
| Vändad | SHIMANO TIAGRA FC-R4000, 50-34T |
| Keskjooks | SHIMANO BB-RS500PB, PressFit, shell 41x86.5mm |
| Kassett | SHIMANO CUES CS-RS400, 11 speed, 11-36T |
| Kett | KMC eGLIDE, LinkGlide |
| Pidurid | SHIMANO TIAGRA R4020, hydraulic disc brake ROTOR FRONT SHIMANO SM-RT54, 160mm |
| Juhtraud | ONE Alloy, X-Race Aero, 31.8mm, Reach 70mm, Drop 127mm, Flare 2°, Backsweep 6° |
| Lenksupikendus | ONE Race ICR, Alloy, 31,8mm, -7° |
| Sadul | Selle Royal SRX, 148mm |
| Sadulapost | ONE Race, Alloy, 27.2mm |
Superior XR 6.3 GF
1,690.00 € Algne hind oli: 1,690.00 €.1,300.00 €Current price is: 1,300.00 €.
Superior XR 6.3 GF on Gran Fondo maanteeratas, mis on loodud kiireks pikamaasõiduks, rõhuasetusega mugavusel, stabiilsusel ja rafineeritud sõidutundel. Selle kerge XR alumiiniumraam koos täiustatud teekatte geomeetriaga pakub tõhusat kiirendust koos rahuliku ja enesekindlust sisendava juhitavusega suurtel kiirustel. Täiskarbonist esihark, usaldusväärne Shimano Tiagra jõuülekanne ja hoolikalt valitud komponendid muudavad XR 6.3 GF-i hästi tasakaalustatud maanteerattaks nõudlikele vastupidavussõitjatele.
Veloteek Pärnu
Suur-Jõekalda 8, Pärnu | E-R 10-18 L 10-15 P suletud | +372 5386 7861 | info@veloteek.ee
Veloteek Tallinn, Telliskivi Loomelinnak
Telliskivi 60a/5 | E-R 10-19 L 10-15 P suletud | +372 5884 0829 | tallinn@veloteek.ee














