fbpx

1) SCICON AEROCOMFORT 3.0 TSA ROAD 2)AEROCOMFORT 3.0 TSA TRIATHLON

Tugevast, kuid kokkuvolditavast materjalist Scicon kohver teeb reisimise nii lihtsaks, kui võimalik. Sciconi rattakoti geniaalsus seisneb sisemises metallist rattaaluses, mis lukustab teie jalgratta paigale. Patenteeritud väliskesta kuju võimaldab hoida juhtraua ja istmeposti paigal, ilma neid eemaldamata või viltu keeramata. Ratta pakkimine võtab aega vaid mõne minuti ja võid kindel olla – sinu väärtuslik pagas on hästi hoitud. Plug and play disain, kus tööriistu pole vaja. Ratta reisiks pakkimine on esimest korda lihtne nagu lapse mäng!

Universaalne kaitse ning nutikas sisemiste kaitsepatjade ja turvavööde süsteem tagavad, et teie jalgratas jõuab ühes tükis sihtkohta. Üle 40 aasta kestnud uurimis- ja arendustegevuse ning katsetamise käigus koos arvukate professionaalsete rattameeskondade ja tuhandete sportlastega, kes on selle rattareisikotiga üle maailma reisinud, võime kindlalt väita, et Scicon Sports AeroComfort on parim rattakott, mille leiate turult. Lihtne pakkida, töökindel ja vastupidav, samas kerge ja mugav kaasas kanda.

KETASPIDURI VALMIDUS:
Kinnitussüsteem võimaldab paigaldada jalgrattaid, millel on standardne kiirkinnitus või 12 mm võllimõõt. Vaikimisi ühilduv Thru Axle läbivõlliga, lisaks sisaldab kott ka Thru Axle to Quick release adapterit.

Saadaval kahes variandis:

AEROCOMFORT 3.0 TSA ROAD
AEROCOMFORT 3.0 TSA TRIATHLON

  • ratas kinnitatakse kohvrisse tugeva raami külge
  • kohvrisse mahub üks paar jookse
  • sisemus on kaetud pehme polstriga vältimaks kriimustusi
  • kohver veereb neljal rattal, mis pööravad
  • lukustatav (lukk kuulub komplekti)
  • Päev: 8€
  • Nädal: 50€
  • Kuu: 100€
  • (Lisandub ka 100€ tagatistasu)

Veloteek Pärnu
Aadress: Suur Jõekalda 8, Pärnu 80032
Telefon: 5386 7861

Veloteek Peetri
Aadress: Küti tee 4, Peetri 75312
Telefon: 5884 0829

3 + 0 = ?

Rendi algus. Rentimise aeg algab rattakoti üle andmisest rentnikule. Rendi perioodiks loetakse ajavahemikku renditud Vara väljastamis- ja tagastamispäeva vahel. Väljastamise ja tagastamise päev loetakse rendiaja sisse. Rendiööpäev kestab kella 17.00-ni. Vara on Rentnikule ajutiseks kasutamiseks antav ese või esemed ning lepingu objekt.

Rendiobjekti loovutamine rentnikule. Rendilepingu sõlmimisel kohustub rendileandja märkima lepingusse objektil teada olevad vead ja puudused. Rendileandja tagab, et rendi alguses on renditav objekt kasutuskõlbulik ning vastab tema poolt antud kirjeldusele. Rentnikul ei ole õigust anda objekti kolmandate isikute kasutusse ilma rendileandja loata. Renditud vara tagastatakse Rentnikule samas seisukorras nagu on Rentnikule väljastatud.

Rentnik tasub rendiperioodi alguses 100€ tagatisraha ning esitab Veloteek OÜ-le pildiga dokumendi.

Rentnik on kohustatud objekti kasutama heaperemehelikult. Hoolimatul või pahatahtlikul kasutamisel või käitlemisel tekkivad või sellest tingitud kahjud hüvitab Rentnik.

Kahjude hüvitamine. Rentniku süül tekkinud kahjud hüvitab Rentnik rendileandjale järgmiste põhimõtete järgi:

Rattakohver on rentniku süü tõttu märkimisväärselt kahjustatud ja/või muul põhjusel kasutuskõlbmatu – hüvitise määr on 800 €.

Rattakohver on määrdunud ning ei vasta väljastamise ajal kehtinud seisukorrale. Rentnik peab tasuma 30.- € puhastamise tasu.

Kui Rentnik ei tagasta objekti õigeaegselt, peab ta maksma Rendileandjale lisaks 20.- € iga viivitatud ööpäeva eest kuni objekti tagastamiseni.

Rendiobjekti tagastamine. Objekt tuleb tagastada rendiperioodi viimasel päeval kella 17:00-ks puhtana. Rentnik kohustub teavitama rendile andjat kõigist objektile rentimise käigus tekkinud kahjudest või vigadest objekti tagastamisel. Tagatisraha tagastatakse Rentnikule 2 tööpäeva jooksul peale vara poele tagastamist.

Allkirjastades rendilepingu kinnitab Rentnik, et on tutvunud ja nõus renditingimustega.

0 + 1 = ?

preloader