| Raam | SU-52-02, Carbon XR Adventure Mid Modulus, Road Advanced Geometry, Disc Brake Flat Mount, BB86.5, SH dropout, Thru Axle 142x12 mm, Inner cable routing, Di2 compatible, mudguards ready. |
| Kahvel | XR Adventure Mid Modulus Carbon Fork |
| Jooksud | DT Swiss E 1800 SPLINE®, CL,Tubeless Ready |
| Kummid | Schwalbe G-One Allround Performance, RaceGuard, TL-Ready, 45-622, ADDIX |
| Tagumine käiguvahetaja | SRAM RIVAL XPLR AXS, 13 speed |
| Käiguvahetaja lingid | SRAM RIVAL |
| Vändad | SRAM RIVAL XPLR, DUB WIDE, 44T |
| Keskjooks | SRAM DUB ROAD WIDE, PressFit, shell 41x86,5 mm |
| Kassett | SRAM RIVAL XPLR XG-1351, 13-speed, 10-46T |
| Kett | SRAM RIVAL, Flattop 12s/13s, 120 Link |
| Pidurid | SRAM RIVAL AXS, hydraulic disc brake ROTOR FRONT SRAM Paceline, 160mm |
| Juhtraud | ONE Alloy, X-Race Aero, 31.8mm, Reach 70mm, Drop 127mm, Flare 2°, Backsweep 6° |
| Lenksupikendus | ONE Race ICR, Alloy, 31,8mm, -7° |
| Sadul | Selle Royal SRX, 148mm |
| Sadulapost | ONE Aero Carbon |
Superior XR 9.5 GRA
3,699.00 € Algne hind oli: 3,699.00 €.2,890.00 €Current price is: 2,890.00 €.
Superior XR 9.5 GRA on täiustatud kruusaratas, mis on loodud kiireks maanteesõiduks, enesekindlaks kruusateel sõitmiseks ja pikkadeks seiklusreisideks koos vajaliku varustusega. Selle keskmise mooduliga süsinikraam ühendab väikese kaalu mugava geomeetriaga, mis keskendub stabiilsusele, mugavusele ja etteaimatavale juhitavusele isegi täiskoormusel. Juhtmevaba SRAM Rival XPLR AXS jõuülekanne, usaldusväärsed DT Swiss veljed ja ratta pakkimiseks sobivad omadused muudavad XR 9.5 GRA tõeliselt universaalseks kruusamasinaks.
Veloteek Pärnu
Suur-Jõekalda 8, Pärnu | E-R 10-18 L 10-15 P suletud | +372 5386 7861 | info@veloteek.ee
Veloteek Tallinn, Telliskivi Loomelinnak
Telliskivi 60a/5 | E-R 10-19 L 10-15 P suletud | +372 5884 0829 | tallinn@veloteek.ee










