| Raam | BF-FB-08, Carbon RR Mid Modulus, Road Advanced Geometry, Disc Brake Flat Mount, BSA 68, SH dropout, Thru Axle 142x12 mm, Inner cable routing, Di2 compatible. |
| Kahvel | RR Mid Modulus Carbon Fork, Rake 50mm |
| Jooksud | DT Swiss ERC 1600 SPLINE®, Carbon |
| Kummid | Schwalbe Pro One Evo, V-Guard, TL-Easy, 30-622, ADDIX Race |
| Tagumine käiguvahetaja | SHIMANO 105 RD-R7150, Shadow Design |
| Esimene käiguvahetaja | SHIMANO 105 FD-R7150, Down Swing, Brazed-On Type |
| Käiguvahetaja lingid | SHIMANO 105 R7170, Di2 |
| Vändad | SHIMANO 105 FC-R7100, Hollowtech II |
| Kassett | SHIMANO 105 CS-R7101, 12 speed, 11-34T |
| Kett | SHIMANO DEORE CN-M6100 |
| Pidurid | SHIMANO 105 R7120, hydraulic disc brake |
| Juhtraud | ONE Carbon Integrated Cockpit ICR |
| Lenksupikendus | ONE Carbon Integrated Cockpit ICR |
| Sadul | Selle Royal SRX, 148mm |
| Sadulapost | ONE Carbon, Offset 13mm |
Superior RR 9.6
4,490.00 € Algne hind oli: 4,490.00 €.3,690.00 €Current price is: 3,690.00 €.
Uus RR 9.6 maanteeratas on ideaalne valik neile, kes otsivad maanteel kiirust, efektiivsust ja tippjõudlust. Uus Mid-Modulus süsinikust maanteeraam pakub jäikuse ja kerge jõudluse ideaalset tasakaalu, tagades optimaalse jõuülekande ja maksimaalse efektiivsuse iga sõidu ajal. Ratas on varustatud Shimano 105 Di2 2×12 elektrilise jõuülekandega, mis pakub kiiret ja kompromissitut käiguvahetust. DT Swiss ERC 1600 DICUT® 45 mm süsinikjooksud garanteerivad maksimaalse jäikuse, mugavuse ja kiiruse. Süsinikust one-piece lenks pakub ideaalset ergonoomikat ja kaablite integratsiooni, pakkudes puhast disaini ja paremat juhitavust.
Veloteek Pärnu
Suur-Jõekalda 8, Pärnu | E-R 10-18 L 10-15 P suletud | +372 5386 7861 | info@veloteek.ee
Veloteek Tallinn, Telliskivi Loomelinnak
Telliskivi 60a/5 | E-R 10-19 L 10-15 P suletud | +372 5884 0829 | tallinn@veloteek.ee
















