| Raam | SU-01.2, Carbon MTB Race Pro, Advanced Race Geometry, Travel 110-120 mm, Integrated Cable routing |
| Kahvel | FOX 34SL Factory , Tapered, GRIP SL, 15x110mm axle, 120mm travel |
| Amort | FOX Float SL Factory, size 190x45mm |
| Jooksud | DT Swiss XRC 1200 SPLINE®, Carbon, CL |
| Kummid | Schwalbe Rick Evo, TL-Ready, XC Pro, 29x2.4", ADDIX Speed |
| Tagumine käiguvahetaja | SHIMANO XTR RD-M9250, Shadow Plus Design |
| Käiguvahetaja lingid | SHIMANO XTR SW-M9250-IR, Di2, 12-speed |
| Vändad | SHIMANO XTR |
| Keskjooks | SHIMANO BB-71-41A, PressFit, shell 41x92mm |
| Kassett | SHIMANO XTR CS-M9200, 12-speed, 10-51T |
| Kett | SHIMANO XTR CN-M9100 |
| Pidurid | SHIMANO XTR M9200, hydraulic disc brake |
| Juhtraud | ONE Carbon Integrated Cockpit ICR |
| Lenksupikendus | ONE Carbon Integrated Cockpit ICR |
| Sadul | Fizi:k Ridon X1, Carbon |
| Sadulapost | SRAM Reverb AXS dropper post, 30.9mm Seatpost control SRAM AXS POD, Dropper Post Lever |
Superior XF 9.9 Team / Gloss Carbon / Red Carbon FOX
9,490.00 €
Täiesti uus võidusõiduratast, mida testivad maailmakarika etapid ja on aidanud arendada olümpiavõitja Jaroslav Kulhavy. Superiori tippmudel – see on XF 9.9 TEAM. Täisvedrustusega mägiratas on varustatud uue süsinikraamiga, mida on viimse detailini lihvitud. Uue põlvkonna raam on laskumistel veelgi parem ning tõusudel stabiilsem ja kiirem. Ratas on varustatud uue Shimano XTR Di2 käiguvahetajaga, mis võimaldab paremat käikude vahetamist isegi rasketes oludes. Ülekande eest hoolitseb 12 – käiguline XTR süsteem. Rattal on ka Superiori poolt välja töötatud uus süsinikkiust intergreeritu lenks, mis aitab ratta juhitavust veelgi parandada. Kiiruse eest hoolitsevad DT Swissi süsinikkiust jooksue ja parimad FOX amordid – need hoiavad sind kindlalt rajal. Lihtsalt ratas, millel on üks ülesanne – võita võistlus.
Veloteek Pärnu
Suur-Jõekalda 8, Pärnu | E-R 10-18 L 10-15 P suletud | +372 5386 7861 | info@veloteek.ee
Veloteek Tallinn, Telliskivi Loomelinnak
Telliskivi 60a/5 | E-R 10-18 L-P suletud | +372 5884 0829 | tallinn@veloteek.ee














