| Raam | Alu 6061 T6 Double Butted, Advanced Touring Geometry, Integrated Cable Routing, BB BSA |
| Kahvel | Rigid, Alloy 6061 T6, Disc Brake |
| Jooksud | SHIMANO HB-QC300, 36H, CL, M9X100mm, QR Type RIM FRONT STARS J25D, Disc, Alloy, 36H |
| Kummid | Schwalbe Delta Cruiser Plus, PunctureGuard, TwinSkin, 47-622 |
| Tagumine käiguvahetaja | SHIMANO CUES RD-U4000, Shadow Design |
| Käiguvahetaja lingid | SHIMANO CUES SL-U4000-9R, RAPIDFIRE Plus, 9-speed |
| Vändad | SHIMANO CUES FC-U4000, 40T |
| Kassett | SHIMANO CUES CS-LG300, 9-speed, 11-46T |
| Kett | KMC eGLIDE, LinkGlide |
| Pidurid | SHIMANO MT200, hydraulic disc brake |
| Juhtraud | ONE Alloy, 30mm rise, 31.8mm |
| Lenksupikendus | ONE Race, Alloy, 31,8mm, ±15° |
| Käepidemed | ONE Sport, Lock-On |
| Sadul | Selle Royal Vivo |
| Sadulapost | ONE1 Sport Alloy, SP C208, 27.2mm |
Superior BLOX 6.4 T MS
969.00 €
uperior BLOX 6.4 T MS on hübriidne matkaratas, mis on loodud mugavaks igapäevaseks pendeldamiseks, linnasõiduks ja lõõgastavaks sõitmiseks jalgrattateedel. Selle kerge alumiiniumraam ja matkageomeetria tagavad püstise ja lõõgastava sõiduasendi, vähendades selja, õlgade ja kaela koormust ning pakkudes suurepärast nähtavust liikluses. Usaldusväärse Shimano CUES jõuülekande, hüdrauliliste ketaspidurite ja täieliku matkavarustusega, sealhulgas porilauad, tagapakiraami ja rummudelt tulevate integreeritud tuledega, on BLOX 6.4 T MS ideaalne valik stressivabaks igapäevaseks liikumiseks igasugustes ilmastikutingimustes.
Veloteek Pärnu
Suur-Jõekalda 8, Pärnu | E-R 10-18 L 10-15 P suletud | +372 5386 7861 | info@veloteek.ee
Veloteek Tallinn, Telliskivi Loomelinnak
Telliskivi 60a/5 | E-R 10-19 L 10-15 P suletud | +372 5884 0829 | tallinn@veloteek.ee












