| Raam | Alu 6061 T6 Double Butted, Advanced Touring Geometry, Integrated Cable Routing, BB BSA |
| Kahvel | SR Suntour XCE 28 P, AHEAD 1-1/8", Coil, QR Type, 80mm travel |
| Amort | SR Suntour XCE 28 P, AHEAD 1-1/8", Coil, QR Type, 80mm travel |
| Jooksud | ONE Sport, 36H, M9x100mm, QR Type RIM FRONT STARS J19SZ, 36H |
| Kummid | Schwalbe G-One Comp Active Line, K-Guard, 50-622, Greeb Compound, 50EPI |
| Tagumine käiguvahetaja | SHIMANO TOURNEY RD-TY500 |
| Esimene käiguvahetaja | SHIMANO TOURNEY FD-TY606-L, Top Swing, Dual Pull |
| Käiguvahetaja lingid | SHIMANO ALTUS ST-EF500-7R, EZ FIRE Plus, 7-speed |
| Vändad | SHIMANO FC-TY501, 46-30T |
| Kassett | SHIMANO CS-HG200, 7-speed, 12-32T |
| Kett | KMC Z8.3 |
| Pidurid | Tektro, V-Brake, Alloy |
| Juhtraud | ONE Alloy, 30mm rise, 31.8mm |
| Lenksupikendus | ONE Race, Alloy, 31,8mm, ±15° |
| Käepidemed | ONE Sport, Lock-On |
| Sadul | Selle Royal Vivo |
| Sadulapost | ONE1 Sport Alloy, SP C208, 27.2mm |
Superior BLOX 6.0
699.00 €
Superior BLOX 6.0 on kõrge raamiga linna- ja matkaratas, mis on loodud mugavaks igapäevaseks sõiduks ja lõõgastavateks väljasõitudeks linnas ja jalgrattateedel. Selle kerge alumiiniumraam ja matkageomeetria tagavad püstise ja loomuliku sõiduasendi, vähendades selja, õlgade ja kaela koormust ning pakkudes suurepärast nähtavust liikluses. Vedrustusega kahvli, lihtsa ja usaldusväärse Shimano jõuülekande ning tõestatud V-piduritega on BLOX 6.0 ideaalne valik lõõgastavaks, praktiliseks ja ohutuks igapäevaseks liikumiseks.
Veloteek Pärnu
Suur-Jõekalda 8, Pärnu | E-R 10-18 L 10-15 P suletud | +372 5386 7861 | info@veloteek.ee
Veloteek Tallinn, Telliskivi Loomelinnak
Telliskivi 60a/5 | E-R 10-18 L-P suletud | +372 5884 0829 | tallinn@veloteek.ee








