| Raam | SU-52-01, Carbon XR Race Mid Modulus, Road Advanced Geometry, Disc Brake Flat Mount, BB86.5, SH dropout, Thru Axle 142x12 mm, Inner cable routing, Di2 compatible, mudguards ready. |
| Kahvel | XR Mid Modulus Carbon Fork |
| Jooksud | DT Swiss R500, Disc, 28H, Tubeless Ready |
| Kummid | Schwalbe Pro One Evo, V-Guard, TL-Easy, 30-622, ADDIX Race |
| Tagumine käiguvahetaja | SHIMANO 105 RD-R7100, Shadow Design |
| Esimene käiguvahetaja | SHIMANO 105 FD-R7100, Down Swing, Down Pull, Brazed-On Type |
| Käiguvahetaja lingid | SHIMANO 105 R7120, 2-speed |
| Vändad | SHIMANO 105 FC-R7100, Hollowtech II |
| Kassett | SHIMANO 105 CS-R7101, 12 speed, 11-34T |
| Kett | SHIMANO DEORE CN-M6100 |
| Pidurid | SHIMANO 105 R7120, hydraulic disc brake |
| Juhtraud | ONE Alloy, X-Race Aero, 31.8mm, Reach 70mm, Drop 127mm, Flare 2°, Backsweep 6° |
| Lenksupikendus | ONE Race ICR, Alloy, 31,8mm, -7° |
| Sadul | Selle Royal SRX, 148mm |
| Sadulapost | ONE Aero Carbon |
Superior XR 9.3 GF Gloss Emerald Black
2,860.00 €
Superior XR 9.3 GF tõeline unviersaal, mis balansseerib edukalt maanteratta ja gravel ratta piiril. XR 9.3 GF on kiirem kui kunagi varem tänu oma süsinikraamile, mis ühendab endas jõudluse, kiiruse ja mugavuse. Selle uuenduslik geomeetria nihutab piire, pakkudes sõltuvust tekitavat sõidukogemust. Suurema kliirensiga kuni 45 mm rehvidele (kasutades 40 mm esikäiguvahet) pakub see raam uskumatut mitmekülgsust – sobib ideaalselt nii vastupidavusmaanteerattaks kui ka kiireks kruusamasõiduks. Süsinikraam loob ideaalse tasakaalu kerguse, jäikuse ja mugavuse vahel. Ratas on varustatud laetava tagatulega ja mitmekülgsust lisavad peidetud porilaua kinnitused. Tõeline tippkvaliteet Tšehhi suurtootjalt.
Veloteek Pärnu
Suur-Jõekalda 8, Pärnu | E-R 10-18 L 10-15 P suletud | +372 5386 7861 | info@veloteek.ee
Veloteek Tallinn, Telliskivi Loomelinnak
Telliskivi 60a/5 | E-R 10-18 L-P suletud | +372 5884 0829 | tallinn@veloteek.ee







