| Raam | Racemax Integrale UDH |
| Kahvel | 3T Fango RaceMax Integrale |
| Jooksud | DISCUS 40|30 |
| Kummid | Pirelli Cinturato Gravel H 700×40 |
| Tagumine käiguvahetaja | Sram Rival XPLR AXS E1 MAX 46T |
| Käiguvahetaja lingid | Sram Rival AXS E1 |
| Vändad | Sram Rival E1 XPLR Wide 40T (S: 170mm – M&L: 172,5mm – XL: 175mm) |
| Kassett | Sram Rival XG 1351 E1 XPLR 10-46T |
| Pidurid | Sram Rival E1 Hydraulic Disc w/ Sram 160mm rotor |
| Juhtraud | 3T Aeroghiaia Integrale LTD (XS, S, M: 40cm - L, XL: 42cm, XXL: 44cm) |
| Lenksupikendus | 3T Apto Integrale Stealth (48: 70mm - 51: 80mm - 54:90mm - 56: 100mm - 58: 110mm - 61: 120mm) |
| Sadul | San Marco Shortfit or San Marco Shortfit 2.0 Off Road depending on availability |
| Sadulapost | 3T RaceMax seatpost for Ritchey clamp |
3T RACEMAX WPNT RIVAL DISCUS 40|30 XPLR AXS 1X13 Bronzo
5,899.00 € Algne hind oli: 5,899.00 €.4,899.00 €Current price is: 4,899.00 €.
Ideaalseks kruusatee võidusõidumasinaks loodud: Racemaxi (Integrale) raamikomplekt on kiireim 700c 35-46 mm WAM rehvidega. Nii ehitatud ratta tippkiirus konkureerib parimate maanteeratastega turul. Olenemata sellest, kas sõidad asfaldil, kergel või raskel kruusateel, võid olla kindel, et sul on stardijoonel kiireim seadistus.
Uusim SRAM Rival 1×13 käiguline 10-46 kassett süsinikkiust 3T Discus 40|30 jooksudega pakub taskukohast seadistust kiireks võidusõiduks ja naudinguga sõitmiseks.
Veloteek Pärnu
Suur-Jõekalda 8, Pärnu | E-R 10-18 L 10-15 P suletud | +372 5386 7861 | info@veloteek.ee
Veloteek Tallinn, Telliskivi Loomelinnak
Telliskivi 60a/5 | E-R 10-18 L-P suletud | +372 5884 0829 | tallinn@veloteek.ee







