| Raam | SU-E41-01, Alu 6061 T6, Touring Geometry, Smooth Welding, Bosch system ready, integrated battery, Inner Cable Routing |
| Kahvel | RockShox Judy Silver TK, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 100mm travel |
| Amort | RockShox Judy Silver TK, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 100mm travel |
| Jooksud | SHIMANO HB-TC500-15-B, 32H, CL, 15x110mm, THRU Type AXLE RIM FRONT STARS J30D, Disc, 32H |
| Kummid | Schwalbe G-One Allround Performance, 29x2.25 |
| Tagumine käiguvahetaja | SHIMANO XT RD-M8130, Shadow Plus Design |
| Käiguvahetaja lingid | SHIMANO CUES SL-U6000-11R, RAPIDFIRE Plus, 11-speed |
| Vändad | ONE Race, 38T, with Chain Guard |
| Kassett | SHIMANO CUES CS-LG400, 11-speed, 11-50T |
| Pidurid | SHIMANO MT420, 4 piston, hydraulic disc brake |
| Juhtraud | ONE Alloy, 30mm rise, 31.8mm |
| Lenksupikendus | ONE ICR, Alloy, 31.8mm, Adjustable, with Light Holder |
| Käepidemed | ONE Sport Ergo, Lock-On |
| Sadul | Selle Royal Vivo |
| Sadulapost | ONE Sport, Alloy, 30.9mm |
| Aku | BOSCH CompactTube, 400Wh |
| Mootor | BOSCH Performance SX, 60Nm |
| Ekraan | BOSCH Kiox 300 |
Superior iBLOX 6.5
3,290.00 € Algne hind oli: 3,290.00 €.3,190.00 €Current price is: 3,190.00 €.
Superior iBlox 6.3 on kerge linnalik elektriratas, mis on loodud igapäevasteks pendelränneteks ja pikemateks reisideks. Nüüd on sellel tänu madalamale ülemisele torule lihtsam raamist üle astuda.
Seda käitab kompaktne ja tõhus Bosch Performance Line SX mootor, mille pöördemoment on 60 Nm ja mis pakub sujuvat pedaalituge. Integreeritud CompactTube 400 aku mahutavusega 400 Wh tagab optimaalse sõiduulatuse, hoides samal ajal ratta kaalu madala.
Selle alumiiniumraam moodsa geomeetriaga pakub mugavat sõitu nii linnas kui ka väljaspool seda.
Täpne Shimano 11-käiguline käiguvahetussüsteem võimaldab kiiret ja pingutuseta käiguvahetust ühe sõrmega.
Veloteek Pärnu
Suur-Jõekalda 8, Pärnu | E-R 10-18 L 10-15 P suletud | +372 5386 7861 | info@veloteek.ee
Veloteek Tallinn, Telliskivi Loomelinnak
Telliskivi 60a/5 | E-R 10-19 L 10-15 P suletud | +372 5884 0829 | tallinn@veloteek.ee













