| Raam | Alu X6 Ultralite, Race Geometry, Conical Head Tube, BB92, Boost Thru axle 148x12mm, Inner cable routing |
| Kahvel | SR Suntour XCT 30 DS, AHEAD 1-1/8", Coil, QR Type, 100mm travel |
| Amort | SR Suntour XCT 30 DS, AHEAD 1-1/8", Coil, QR Type, 100mm travel |
| Jooksud | SHIMANO HB-QC300, 32H, CL, M9X100mm, QR Type RIM FRONT STARS J25D, Disc, 32H |
| Kummid | Schwalbe Smart Sam, KevlarGuard, 29x2.25", Active Line |
| Tagumine käiguvahetaja | SHIMANO CUES RD-U4000, Shadow Desig |
| Käiguvahetaja lingid | SHIMANO CUES SL-U4000-9R, RAPIDFIRE Plus, 9-speed |
| Vändad | SHIMANO CUES FC-U4000, 32T |
| Kassett | SHIMANO CUES CS-LG300, 9-speed, 11-46T |
| Kett | KMC eGLIDE, LinkGlide |
| Pidurid | SHIMANO MT200, hydraulic disc brake ROTOR FRONT Rotor 160mm |
| Juhtraud | ONE Alloy, 20mm rise, 31.8mm |
| Lenksupikendus | ONE, Alloy, 31,8mm, +6° |
| Käepidemed | ONE Sport, Lock-On |
| Sadul | Selle Royal Sport Wide |
| Sadulapost | ONE Race, Alloy, 27.2mm |
Superior XC 6.1 MS
769.00 €
Superior XC 6.1 MS on naiste mägijalgratas, mis on loodud igapäevaseks sõiduks, harrastusreisideks ja esimesteks maastikuseiklusteks. Selle kerge alumiiniumraam ja madalama ülemise toruga muudab sadulasse saamise lihtsamaks ning suurendab enesekindlust peatumisel ja alustamisel. Koos 100 mm amortisaatoriga kahvli, lihtsa ja usaldusväärse Shimano CUES jõuülekande ning hüdrauliliste ketaspiduritega on XC 6.1 MS ideaalne valik sõitjatele, kes otsivad mugavat, hõlpsasti juhitavat ja mitmekülgset mägijalgratast.
Veloteek Pärnu
Suur-Jõekalda 8, Pärnu | E-R 10-18 L 10-15 P suletud | +372 5386 7861 | info@veloteek.ee
Veloteek Tallinn, Telliskivi Loomelinnak
Telliskivi 60a/5 | E-R 10-19 L 10-15 P suletud | +372 5884 0829 | tallinn@veloteek.ee










