| Raam | Alu 6061 T6 Double Butted, Advanced Touring Geometry, Integrated Cable Routing, BB BSA |
| Kahvel | SR Suntour NEX-DS, 1-1/8", Coil, QR Type, 50mm travel |
| Amort | SR Suntour NEX-DS, 1-1/8", Coil, QR Type, 50mm travel |
| Jooksud | 28 tolli |
| Kummid | Schwalbe G-One Comp Active Line, K-Guard, 50-622, Greeb Compound, 50EPI |
| Tagumine käiguvahetaja | Schwalbe G-One Comp Active Line, K-Guard, 50-622, Greeb Compound, 50EPI |
| Esimene käiguvahetaja | Schwalbe G-One Comp Active Line, K-Guard, 50-622, Greeb Compound, 50EPI |
| Käiguvahetaja lingid | SHIMANO SL-M315-8R, RAPIDFIRE Plus, 8-speed |
| Vändad | SHIMANO FC-TY501, 46-30T |
| Keskjooks | SHIMANO BB-UN101, 122.5mm, BSA, shell 73mm |
| Kassett | microSHIFT CS-H081, 8 speed, 11-34T |
| Kett | KMC Z8.3 |
| Pidurid | SHIMANO MT200, hydraulic disc brake |
| Juhtraud | ONE Alloy, 30mm rise, 31.8mm |
| Lenksupikendus | ONE Race, Alloy, 31,8mm, ±15° |
| Käepidemed | ONE Sport, Lock-On |
| Sadul | Selle Royal Vivo |
| Sadulapost | ONE1 Sport Alloy, SP C208, 27.2mm |
Superior BLOX 6.2 MS
759.00 € Algne hind oli: 759.00 €.699.00 €Current price is: 699.00 €.
Superior BLOX 6.2 MS on madala raamiga linna- ja matkaratas, mis on loodud mugavaks igapäevaseks sõiduks, spordiks ja vaba aja veetmiseks linnas ja jalgrattateedel. Selle kerge alumiiniumraam ja mugav matkageomeetria tagavad püstise ja lõõgastava sõiduasendi, vähendades selja, õlgade ja kaela koormust ning pakkudes suurepärast nähtavust liikluses. Vedrustusega kahvli, usaldusväärse Shimano jõuülekande ja hüdrauliliste ketaspiduritega on BLOX 6.2 MS ideaalne valik turvaliseks ja stressivabaks igapäevaseks liikumiseks.
Veloteek Pärnu
Suur-Jõekalda 8, Pärnu | E-R 10-18 L 10-15 P suletud | +372 5386 7861 | info@veloteek.ee
Veloteek Tallinn, Telliskivi Loomelinnak
Telliskivi 60a/5 | E-R 10-19 L 10-15 P suletud | +372 5884 0829 | tallinn@veloteek.ee












