fbpx

Ahto Puu

Juhatuse liige, peamehaanik

Peamehaanik, kelle kätte usaldavad ratta ka rattaprofid. Ahto tuleb Pärnusse Viljandist, vahepeatustega Tallinnas, Belgias, Itaalias, Prantsusmaal ja Rio de Janeiros, ehk kuhu iganes teda töö Eesti Jalgratturite Koondise mehaanikuna viinud on.

Tanel Kangert

Juhatuse liige

Olen professionaalne jalgrattur, kelle jaoks on ratta korrashoid olnud sama tähtis kui tugev ja tark treening. Mind huvitavad uudsed lahendused, rattamaailma parimad tooted ja meeskondade mehaanikutele ainuomased töövõtted ning tööriistad. Püüan kõike seda infot ka meie poes jagada ja kasutada Veloteegis vaid parimaid tööriistu ja hooldusvahendeid. Soovin jagada oma isiklikku kogemust igapäevase tippklassi ratta ja varustuse kasutajana ning tutvustada veidi rohkem ka tõelist profitiimi tasemel rattahooldust. Ma tean, miks on korras ratas oluline, mis rõhuga võiks maanteeratta rehvid täita, või kui olulised on pealtnäha väikesed detailid, nagu näiteks laagrid ja piduriklotsid sinu jalgratta juures.

Timmo Jeret

Müügikonsultant

Timmo Jereti näol on tegemist Eesti ühe tuntuma ratturite dünastia noorima esindajaga. Timmo alustas rattaspordi treeningutega isa Kalevi ja vanaisa Antsu eeskujul 2003 aastal. Aastate jooksul esindas Timmo Pärnu Kalevit, ning osales koondise särgis mitmetel tiitlivõistlustel.

Kalevi Jeret

Mehaanik

Meie keskvälja mootor ja mitmekülgselt tugev domestique ehk gregario nagu prantslased või itaallased teda jalgratturina kirjeldaksid. Kalevi on Jeretite dünastia keskmine lüli ja Timmo isa, kes aastast 1999 töötanud rattamehaanikuna. Seda, muide, tegi ta 18 aastat ühe ja sama tööandja juures, mis jällegi näitab tema käte osavust ja lojaalsust, mida kliendid hindavad.